BURZMAS PILNĀ SESTDIENA

Šodien mums ar dēlu bija pilnā diena. 

TIRGUS

Uzcirtāmies un izgājām tautās. Tas nekas, ka drīz vien jau uz krekliem sakrita pirmie klekši un es sasvīdu dzenot rokā mazo ziķeri svešu kāju labirintā tirdziņā. Tagad ir tāds posms, kad špicbuks izdomā virzienu un dur tādā tempā, ka man sirmi mati paliek. Tik enerģisks un ziņkārīgs, ka bail, bet nu forši jau tai pat laikā. Laikam jau naivi bija gaidīt, ka mans mūžīgais nemiers un Raimonda piedzīvojumu gars neturpināsies mūsu bērnā vēl pārākā pakāpē. Un nav arī tā, ka mēs braucām uz tirgu baigi tērēties, vajadzēja jau galvenais TOS Ievas vārdus, kurus es gan jau vēl paspēšu jums atrādīt. Bet mēs uz tirgu braucām burzmēties un paskatīties, kādi radoši cilvēki taisa skaistas lietas un sasmelties iedvesmu saviem darbiem. 

KONCERTS

Taču ar tirgu mūsu burzmēšanās kausiņš vēl nebija pilns un vajadzēja doties Spīķeru koncertzāles virzienā uz koncertu “Pašiem mazākajiem”*. Par šo iespēju liels paldies Katrīnai un Ilzei. Es tieši biju izsapņojusi mums kulturālo izgājienu, bet izrādās leļļu teātra izrādes iztirgotas pat mēnesi uz priekšu, tad nu šis piedāvājums atrada mūs tieši laikā.

ATKĀPE NO PLĀNA

Rafaelam gan padomā bija baigais joks aizmigt diendusiņā neilgi pirms koncerta sākuma, bet nu ar tiem bērniem kā bitēm, ej nu kaut ko saplāno minūti minūtē. Nokavējām un mazais pusi koncerta centās attapties, vai notiekošais ir sapņa turpinājums vai tomēr īstenība. Bet uz beigām jau sita plaukstas, dungoja līdzi dziesmām un izbaudīja pasākumu. Success! 

VIRTUĀLS BURZIŅŠ

Tad mums bija vēl visādi pit stopiņi un dienas beigās sasniegta tāda noguruma pakāpe, ka šķiet šorīts bija kādas pāris dienas atpakaļ. Un tad kā punkts uz i nāca vēl viena mazā kosmosa dāvaniņa – biju uzmetusi aci kādam pasākumam, uz kuru ļoti gribējās tikt, bet tas sakrita ar dēla midzināšanas laiku, tāpēc nācās sev atzīt, ka nav īsti variantu. Tā nu samierinājusies, ka šoreiz izpaliks man tas prieks, vakaru pavadīju rullējot caur internetiem. Kā jau allaž, kad mazajam beidzot ir iestājies naktsmiers. Un skatos – izrādās ir LIVE STREAM no pasākuma! Aleluja! Vismaz virtuāls burziņš ar pamatīgu ķiķināšanas devu man tika. Comedy Latvia un Delfi, paldies, ka rādījāt Cepiena tiešraidi. Tas izdarīja manu vakaru (as in – it made my night).

Tāda tā mūsu burziņu sestdiena. Burzma dēla priekam, burzma manam priekam, nu varam izburzmējušies, saburzījušies, nodrūzmējušies iet gulēt. Lai gan fiziski enerģijas līmenis tuvojas nullītei (šo rakstot pat bija viens klanīgais moments if u know what i mean), emocionāli burzma mani uzlādē. Nu gluži kā tādu balonu, kas, paberzējies pret matiem, pielīp griestiem. Šovakar esmu tāds balons. Burzmā saelektrizējos. Kosmoss, ja tu mani dzirdi, sūti tik šurp vēl tikpat jaudīgas dieniņas! Labi, viss, paldies un arlabunakti. Rīt atkal jājož pakaļ mazajai enerģijas bumbai. 

*Cik sapratu, tie koncerti tāds sezonāls pasākums un šis koncerts bija noslēguma reize, bet gan jau var pasekot informācijai par nākamo sezonu Spīķeru koncertzāles tīklos

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.