Mums ar Rafaelu bija iespēja apmeklēt šo centru, tāpēc dalos iespaidos. Līdzi rotaļu randiņā (jo kopā jautrāk) ņēmām Facebook lapas konkursa uzvarētājus Maiju ar dēliņu Tomu. Ja arī Tev interesē šāda veida iespējas laimēt kopīgus interesantu vietu apmeklējumus, seko jaunumiem facebook lapā!

Skypark Latvija ir jauns ģimeņu atpūtas cents, kurā pieejami batuti, telpu velosipēdi un telpas ballītēm dažādās tematikās. Ballītēm iespējami arī animatoru pakalpojumi, kuri piedāvā telpas tematikai atbilstošas izklaides.
Adrese: Rīgā, Grostonas ielā 1
Vairāk info: facebook Skypark Latvia

LAIKS
Ieradāmies pašā rīta agrumā, līdz ar atvēršanu plkst. 10:00. Lepni baudījām tukšu parku, bet ne uz ilgu, stundas laikā jau saradās krietns bariņš cilvēku, tā kā vieta pieprasīta. Iespējams lietainais rīts šoreiz bija pie vainas cilvēku daudzumam. Bet cilvēku daudzums netraucēja, jo parks gana plašs, visiem batuti pietika un pat palika pāri brīvi. Dienas biļete ļauj parku izmantot kaut līdz slēgšanai, bet mums pilnīgi pietika ar 2 stundām, jo diendusas laikam tuvojoties mazais jau palika kašķīgs. Mans mazais žiperis, dzīvsudrabs, mūžam kustībā dēls pa šo laiku izārdījās kārtīgi. Tā ka beigās bija viscaur slapjš un prom bija dabūjams tikai ar mazu brēku. Bet es jau ar to rēķinājos, tāpēc lieki neiespringu.

IZKLAIDES
Kopumā patīkami pārsteidza, cik daudz Rafaelam bija, ko tur darīt. Gaidīju, ka parks būs vairāk piemērots vecākiem bērniem. Bet arī mans mazais 2-gadnieks varēja forši izlēkāties batutos, lekt iekšā mīksto porolonu “baseinā”, mētāt balonus un bumbas basketbola grozos un pat vizināties ar telpu velosipēdiem, jo tie bija pieejami dažādos izmēros un augstumos (interesantas, iepriekš neredzētas uzpariktes… vismaz man). Rafaela favorīts no visiem braucamrīkiem gan bija tāds kā ķerras tipa, kuru bija jāstumj man, tad nu dabūju iesvīst arī es haha. Visu tusiņa laiku mazais joza uz priekšu no vienas izklaides uz otru ar tādu degsmi acīs, ka bieži vien ar rotaļu randiņa biedriem attapāmies katrs savā parka galā un nekāda lielā klačošanās nesanāca, bet galvenais jau, ka mazie izpriecājās 🙂

 

DROŠĪBA
Tā kā biju dzirdējusi, ka batuti esot biežākais iemesls, kāpēc bērni vasarās nonāk traumpunktos, mazliet uztraucos kā nu būs, bet visas atrakcijas bija drošas, batutiem mīkstas apmales un apkārt teritorijai drošības tīkli. Parku uzmanīja arī vairāki lēkāšanas instruktori, kas deva papildus drošības sajūtu brīžos, kad mazais aizlēkāja prom no redzesloka (es, protams, viņu pieskatīju, bet viņam ir 2 gadi, ja, viņš visu laiku kaut kur skrien, don’t judge me).

PATĪKAMI UN NE TIK PATĪKAMI SĪKUMI

+ Parkā pieejams arī dzeramais ūdens bez maksas, bet, ja sakārojas kādu citu dzērienu vai našķi, tos iespējams turpat uz vietas iegādāties.

+ Ja uz parku atvests kāds patstāvīgāks lēkātājs, pieejama arī tāda kā atpūtas zona – dīvāni ar žurnālu galdiņiem, kur pavadoņiem piesēst kamēr mazais izdauzās pa batutiem

+ Ļoti patīkams un atsaucīgs personāls

+ Ir pieejamas mantu glabātuves ar atslēdziņu

– Ja jāmeklē kur piesieties – parkā bija nedaudz karsti un tāds kā bezgaiss, tāpēc aktīvi skraidot un lēkājot, ātri sakarsām.

REZUMĒ:

Šī ir lieliska vieta izklaidei lietainā laikā vai bērnu ballītēm. Var droši nākt arī ar 2 gadīgu bērnu, viņam būs, ko darīt un prom tik viegli nemaz netiksiet, kas ir labs rādītājs, ka vieta forša. Patīkams bonuss izklaidei ir tas, ka nākamajā dienā jūt, ka ir lēkāts un gribot/negribot sanācis neplānots treniņš. Ģērbieties ērti un brīvi, lai nekas netraucē baudīt lēkāšanu (es nez kāpēc biju izdomājusi, ka apspīlēti šorti un crop tops ir labs variants).

 

Kāda ir jūsu pieredze ar mazajiem uz batutiem? No kāda vecuma laidāt lēkāt un vai viņiem uzreiz patika? Varbūt ir sanācis būt tieši šajā izklaides parkā? Padalieties komentāros, kādas jūsu bērniem attiecības ar batutiem 🙂  

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: