Kamēr top Zanzibāras bloga ieraksts, strauji tuvojas adventes laiks. Šo piektdien jau rāda pirmo “Viens pats mājās” filmu, svētdien jau jāiededz svecīti vainagā un tad jau dienas steigsies uz Ziemassvētku pusi. Šajos svētkos liela maģija ir tieši to gaidīšanā, tāpēc lielisks palīgs šo gaidīšanas mirkļu notveršanā un svinēšanā ir adventes kalendārs.

IMG_2471

Mēs šogad esam tikuši pie skaista un neparasta adventes kalendāra no jauna uzņēmuma “Skuja”. Tas krietni atšķiras no tipiskajiem veikalos nopērkamajiem kartona vai plastmasas kalendāriem. Šis ir gaumīgs un īpašs ar iespēju to personalizēt. Katrai dienai ir sava atvilknīte, kurā var ielikt konfekti vai jebko citu pēc izvēles.

IMG_2505

Šogad modē ir nācis zero waste dzīvesstils un šis kalendārs, šķiet, labi iederas šajā filozofijā, jo ir izmantojams atkal un atkal, kā arī radīts no dabai draudzīga materiāla – koka saplākšņa.

IMG_2623

Vecākiem, kuri saviem bērniem konfektes izvēlas nedot, var kastītēs ievietot kādu veselīgu kārumu, sīku rotaļlietu vai piemēram spēles nosaukumu, ko ar mazo kopā paspēlēt šajā dienā. Pieaugušie var izmantot kalendāru ieliekot mīļotajam cilvēkam kādu novēlējumu vai komplimentu. Šo kalendāru var lietot ļoti dažādi, katram jāļaujas paša fantāzijai.

IMG_2597

Rafaels piemēram jau sāka likt kastītes rindā kā vilcienu, tāpēc domāju, ka šo kalendāru var izmantot rotaļās arī pēc tam vai kādam citam radošam pielietošanas veidam arī pēc svētkiem, lai kaste nestāv uz skapjaugšas

IMG_2619.

Vairāk informācija un iegāde: skuja.shop

Vai jūsu ģimene jau gatava adventei?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: