Vēstules no bērnības | 18 vēstules atsauksme

Scroll down to content

Es zinu to prieku, kāds pārnem saņemot pierakstītus bērnības THE mirkļus. Savā 18 gadu jubilejā saņēmu no tēta dāvanu – fragmentus no mammas dienasgrāmatām un vēstules, ko viņa man rakstīja no slimnīcas. Nepārspējama un neizsakāmi vērtīga dāvana. Vissirsnīgākā un visīpašākā, ko jebkad esmu saņēmusi.

Nomoda_sapnis_4

Kad brālis bija mazs, mammai uzdāvināja (vai viņa pati iegādājās, precīzi neatceros) speciālu grāmatiņu, kurā pierakstīt pirmās, svarīgās lietas, mērus, vārdus u.c. būtiskus momentus no bērnības.

DSC08030

Tagad tāda nonākusi arī manās rokās. Meistariņa veikums – “18 vēstules”  Jau kopš mazais piedzima, plānoju pati ieviest kādu kladi vai iegādāties gatavu grāmatiņu, lai varu tvert mirkļus, kas tik strauji skrien uz priekšu un ātri vien aizmirstas. Pirmo zobu, zilbi, soli. Bet aizmirsu, atliku, noslinkoju un tā, dēlam jau tuvojoties 3 gadu vecumam, vēl neesmu īstenojusi šo savu plānu.

18 vestules

Gan pirmajā, gan otrajā dēla dzimšanas dienā izjutu vajadzību atskatīties uz piedzīvoto un notvert to vārdos. Privātākas atziņas rakstīju ar roku, publiskākas tepat blogā, bet tādu kārtīgu vēstuli ne šur, ne tur. Tad nu beidzot man ir iespēja atgūt iekavēto, iedarbināt atmiņu un censties sazīmēt visus tos svarīgos bērnības sīkumus, lai tie paliek. 

Šajā grāmatiņā ir ievadlapaspuse, kurā pierakstīt piedzimšanas stāstu un dažādus svarīgus pirmos ciparus. Tai seko 18 atvērumi vēstulēm un fotogrāfijām no attiecīgā gada. Viss kompakti vienkopus, uz stingrām lapaspusēm.

Priecigie aprilis 2018 Rafaels

Tāpēc šonakt sēžu, gremdējos atmiņās un rakstu pirmās divas vēstules. Vasarā rakstīšu jau trešo. Un tā līdz pilngadībai, kopā 18. Un tad došu dēlam bērnību rokās un laidīšu pieaugušo pasaulē. Tagad tas liekas kaut kas bezgalīgi tāls, bet skaidrs jau, ka paskries nemanot tie gadi. Un labi, ka mazliet laiks būs apstādināts šīs grāmatas lapaspusēs. 

 

Viss info par grāmatiņu un iegādi “Meistariņš” sociālajos tīklos:

Instagram

Facebook lapa

Vai esi lasījis pierakstus par savu bērnību? Kādas sajūtas pārņem? Vai raksti, vai plāno to darīt, saviem bērniem vēstules? Padalies komentāros ar savu pieredzi!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: