Esi gatavs drosmīgam izaicinājumam? Ir laiks.

Pavasaros vienmēr pārņem tāda jauna sākuma un svaigas elpas sajūta. Kaut kur lasīju, ka kādam pavasara atnākšana ir nozīmīgāks “jaunais gads” par to, kas iestājas 1.janvārī. Es jūtos tāpat. Gribās nomazgāt logus, iztīrīt skapi un mazliet sākt jaunu dzīvi, atbrīvojoties no liekā. Nomest svaru un izmest lieki krātus krāmus. Atbrīvot telpu kam jaunam, ne tikai fizisku, bet arī mentālu. Un aicinu šajā detox kūrē piedalīties arī jūs. Šogad man ir sajūta, ka jāatbrīvojas no visa tā smaguma, kas spiež. Kārtu pa kārtai pamazām jāatlaiž bailes un kompleksi, kas gadiem traucējuši. 

img_20180521_125949_836-1748760011.jpg

 

Par to arī šis #KompleksuDetokss izaicinājums. No šodienas katru dienu līdz nedēļas beigām publicēšu kādu ļoti atklātu un intīmu stāstu, par to, kas ir mani “putni” / “tarakāni” / kompleksi, ko katru dienu apņemšos pārvarēt. Uzreiz saku – daudzi būs saistīti ar vizuālo, ar izskatu, ar miesu un ķermeni, bet vairāki arī pavisam dziļi, no dvēseles dziļākajiem kaktiem.

Šī gada sākumā apņēmos mīlēt sevi vairāk un dzīvot drosmīgāk, patiesāk. Tāds arī izaicinājuma mērķis. Gan mans, gan ceru iedvesmot arī jūs pirmajiem soļiem virzienā pretī labākajai sevis versijai. Brīviem no bailēm un kompleksiem. Gribu, lai zem šīs mirkļbirkas atļaujamies būt atklāti un tādējādi atbrīvojam sevi no savu kompleksu sloga. Mums nav jānes šī nasta vieniem. Dalīta bēda ir pusbēda. Laižam vaļā un ejam pa dzīvi vieglāk.

 

Kas ironiski – arī šī izaicinājuma publicēšana man ir daļēja baiļu pārvarēšana, jo, kamēr vēl ideja tikai svaidījās pa galvu, šķita, tik daudzi jau ir izdomājuši ko līdzīgu vai foršāku un pasteigušies pirmie… Paspēja iezagties prātā tas “nu ko tad es” velniņš. Bet nē. Es viņu apklusināju un darīšu par spīti, jo ticu šai idejai un katram atrodas sava auditorija. Lai tas vells iet bekot.

img_20180521_125550_267-1562824232.jpg

Ko vari sagaidīt no manis – katru dienu šonedēļ Instagram bildi par tēmu ar īso aprakstu. Pilnais stāsts par katru no kompleksiem būs blogā. Bet visvairāk stāstīšu Instagram live stream formātā, kur tad varēsim arī padiskutēt par tēmu. Ja grūti uzķert domu, par kādiem kompleksiem es runāju, paseko vispirms līdzi un iedvesmojies no maniem piemēriem.

img_20180521_130323_9381269211960.jpg

Ja šis uzrunā un saista Tevi, tad aicinu piedalīties un padalīties, lai arī citi var beidzot atbrīvot sevi. Kompleksiem nav robežu un noteikumu, drīkst piedalīties ar jebko, kas pašam traucē dzīvot pilnvērtīgi. Cīnīsimies ar to neganto balsi savā prātā, kas attur, apšauba un noniecina. Stāsimies tai balsij pretī ar sevis mīlestību, pieņemšanu un lai izdodas #KompleksuDetokss!

Protams, neiztiksim bez balvām. Lai gan skaidrs jau, ka lielākā balva ir atbrīvošanās no bailēm un to atstāšana aiz muguras. Vai vismaz pirmais solis tā virzienā.. Bet zini kā mēs šito drosmi nosvinēsim? Pacelsimies spārnos jeb burtiski pārlidosim Gaujai pāri! Balvā Zērgļa lidojums mums tandēmā! Vairāk par to, kas tas ir, vari izlasīt šeit: http://zipline.lv/

NOTEIKUMI DALĪBAI IZAICINĀJUMĀ:

  1. Jāseko man Instagram @the_aiga
  2. Jāseko @sigulda_adventures
  3. Līdz 1.jūnijam (31.maija 23:59) jāpublicē savā Instagram profilā bilde vai video ar stāstu aprakstā par to, kas ir tavas bailes / komplekss un to, kā to pārvari, izmantojot mirkļbirku #KompleksuDetokss
  4. Nav obligāti, bet papildus vari izaicināt kādu draugu arī piedalīties, pieminot ar @ komentāros pie IG posta bildes

*Bildei vai video ir jābūt jauniem un ievietotiem izaicinājuma laikā (sākot no 21.05.-31.05.2018.).

Profilam ir jābūt publiski atvērtam nevis slēgtam, jo tad postu nebūs iespējams redzēt.

Atļauts ievietot vairākus postus un komentāros atzīmēt / izaicināt vairākus draugus, tas būs tikai bonuss.

Pieteikumus lasīšu, izskatīšu, iedvesmošos un uzvarētāju izvēlēšos 1.jūnijā. Šoreiz nekāda random izlozes veiksme, bet gan maksimāli iedvesmojošs un jaudīgs stāsts vai bilde būs veiksmes atslēga.

Varu pačukstēt, ka būs arī citas pārsteiguma balvas, bet tās atklāšu nedaudz vēlāk.

Lai mums jaudīgas maija beigas, kurā atbrīvojamies no visa liekā, lai varam vasarā ielidot brīvi un drosmīgi. Aiziet!

img_20180521_125254_6651927253042.jpg

3 Replies to “#KompleksuDetokss”

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: