Uzvaras lidojums | #KompleksuDetokss

Izaicinājums #KompleksuDetokss, kurā lūdzu dalīties ar jūsu baiļu / kompleksu pārvarēšanas stāstiem, aicināju publiski atklāties un kļūt ievainojamiem, bet tai pat laikā patiesiem, ir noslēdzies, bet tēma jau paliek mūžīgi aktuāla. Ik diena stājamies pretī izvēlēm – būt drosmīgiem un patiesiem pret sevi, vai tomēr slēpties komforta zonā, baidīties un padoties spiedienam. Tikai priecāšos, ja turpināsiet izmantojot mirkļbirku #KompleksuDetokss dalīties ar saviem stāstiem, lai turpinātu veidot internetā vietu, kur atbrīvoties no liekas emocionālas nastas un iedvesmot citus netēlot perfektos pārcilvēkus, bet atzīties, ka esam ar savām vājībām un kompleksiem.

Un šai kustībai jau nemaz nav jābūt publiskai obligāti. Dzirdēju brīnišķīgu stāstu, kurā šī izaicinājuma ietekmē draudzeņu bariņš bija satikušās un atzinušās savā starpā, kas ir viņu kompleksi un izrunājušas. Manuprāt, maģiski! Daudzi arī ir stāstījuši un rakstījuši, ka publiski nav saņēmušies un tomēr šis projekts licis aizdomāties un izrunāt ar kādu tuvu cilvēku. Tas arī ir daudz un uzskatu, ka izaicinājuma mērķis ir sasniegts, ja tas šādi aizskāris cilvēku sirdis.

Kā jau droši vien ievērojāt es pati izaicinājuma laikā mazliet salūzu, kas bija vairāku apstākļu kopums, bet lielā mērā arī tik intensīva sevis šķetināšana prasīja pēc nelielas pauzes mierā ar sevi un savām domām bez dalīšanās ar pasauli. Reizēm jau ir pašam sevī viss jāsakārto pa plauktiem, lai būtu, ko dot pasaulei. Ceru uz sapratni par nozušanu pusceļā.

Paldies visiem, kuri piedalījās! Un tomēr galveno balvu šoreiz ieguva viena īpaši drosmīga dāma, kura dalījās ar veseliem trim stāstiem. Bija jūtams, ka tie nav nākuši viegli un ir patiesi un no sirds, tāpēc man nebija šaubu, ka tieši viņa pelnījusi pacilājošo balvu. Zemāk mūsu pieredze lidojumā ar Zērgli pie Sigulda Adventures. Paldies par atbalstu un tik aizraujošu piedzīvojumu dāvanā!

zerglis-4306
Gatavojamies lidojumam
zerglis-4312
Drošība pirmajā vietā
zerglis-4330
Gatavas pacelties spārnos!
zerglis-4363
Aiziet! Atstājam bailes, kompleksus un zemi aiz muguras. Ceļamies gaisā!
Lidojumā
zerglis-4368
Bailēm un koku galotnēm pāri!
zerglis-4392
Vai vari saskatīt, cik tālu mēs tikām?
zerglis-4482
Atpakaļceļā
zerglis-4340
Sajūtas pēc: fantastiskas! Tāds vieglums un adrenalīns riņķo asinīs. Sajutušās mazliet augstāk, mazliet dzīvākas, mazliet enerģiskākas kā ierasts, gatavas lidot arī ikdienā. Sasniegt jaunus augstumus un spert drosmīgus soļus.
zerglis-4511
Atpakaļ uz zemes, bet vieglu sirdi un galvu augšā!

Esam brīvi un turpinām laist savus putnus vaļā! Lai izdodas katram jums arī jūsu personīgie #KompleksuDetoksi, vienalga, cik publiski vai privāti, ka tik esi ceļā un neapstājies! Lai izdodas! Mēs visi esam pelnījuši brīvi lidot!

Lūk, sižets no raidījuma “Māmiņu klubs” 17.jūnija epizodes, kurā izlidojām ar raidījuma vadītāju Kristīni Virsnīti un mazliet pastāstīju par baiļu pārvarēšanu: https://vimeo.com/274890733

http://www.maminuklubs.lv/mk/skaties-online-17-junija-raidijumu-seit-285187/

Un noslēgumā viena no manām šī brīža mīļākajām dziesmām, ko drillēju uz riņķi, jo kaut kā tas teksts un viss dziesmas noskaņojums rezonē ar šī brīža sajūtām. Nu nav mums jāliek mākslīgie smaidi un jāizliekas par tiem, kas neesam.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.