Podkāsts “Dzirkstele”

Ideja par podkāstu man radās jau sen, aptuveni gadu atpakaļ. Bet nez kāpēc biju pie sevis nolēmusi, ka tas ir nereāli un atmetu ideju. Tad gada laikā atkal un atkal pie šīs domas atgriezos, jo pati aizrautīgi klausījos podkāstus un mani ļoti saistīja šis formāts.

Tad nu beidzot no sapņošanas esmu pievērsusies pie darīšanas un izveidojusi savu podkāstu “Dzirkstele”. Tas ir par ugunīgām personībām, dzirkstošām sarunām un kvēlām idejām. Man patīk aizrautīgi cilvēki un tieši tādus aicināšu uz intervijām. Šis podkāsts ir tāds kā audio turpinājums manam bloga #TheIedvesma rakstiem. Podkāsta epizodes iznāks aptuveni 2 reizes mēnesī, jaunā un pilnmēnesī.

Ja nav vēlme sekot mēness kalendāram, tad vienkāršāk ir sekot podkāsta Facebook lapai vai man sociālajos tīklos, kur ziņošu par katru jauno epizodi.

Take the plunge.png

Epizodes būs klausāmas populārākajos straumēšanas servisos, piemēram Spotify, Google Podcasts, Anchor. Pieejams arī Breaker, RadioPublic, Stitcher un Pocket Casts. Šobrīd neliela aizķeršanās ar Apple Podcasts, bet strādāju pie tā.

 

Ievadepizode

Šajā mini pilotepizodē atklāju, kāds plānots podkāsta formāts, iznākšanas grafiks un ievirzu gaidāmajās tēmās.

Klausies Anchor

Klausies Spotify

aiga

 

1.epizode – Agija Maģija

Pirmās podkāsta “Dzirkstele” epizodes viesis – Agija Maģija.  Gaismas darbiniece, astroloģijas un taroloģijas entuziaste jau vairāk kā 10 gadus, kristālu, akmeņu rotu meistare, nākotnes modelēšanas praktiķe.

Šajā epizodē apspriedām 2019.gadu no astroloģiskā skatpunkta un uzzināju veidus, kā piesaistīt planētu labvēlību jeb sadarboties ar kosmosu laimīgam gadam.

Kam šis gads ir īpaši veiksmīgs, kādus rituālus un vienkāršas ikdienas darbības piekopt, lai piesaistītu veiksmi un kuros laika periodos jāuzmanās – to visu dzirdēsi podkāstā.

Klausies Anchor

Klausies Spotify

agija (1)

 

Ļoti priecāšos, ja piesekosi podkāstam vietnē, kur to klausies un par atsauksmēm par pirmo epizodi. Otrā epizode jau drīzumā!

Sadzirdi, ieklausies un iededzies!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.