Tie, kuri dzirdējuši podkāsta “Dzirkstele” epizodi ar Zani Vormu no Sajuti.lv, sapratīs, kāpēc izjutu vēlmi pēc iegurņa muskulatūras trenažiera. Bet ja nu nesaproti, par ko stāsts, te saite, noklausies 6.epizodi un tad lasi tālāk: https://igli.me/the_aiga

Ar ko Elvie trenažieris ir tik īpašs?

Elvie savienojas ar aplikāciju telefonā izmantojot bluetooth
 • Darbojas ar interaktīvu telefona aplikāciju. Mēra maksts muskuļu spiediena spēku un atslābināšanās līmeni, vingrojumu pildīšanas laikā.
 • Ir iespēja personalizēt treniņprogrammu atbilstoši savam vecumam, fiziskajiem parametriem un vēlamajam rezultātam.
 • Aplikācija sniedz tūlītēju atgriezenisko saiti un uzkrāj treniņu statistiku, lai būtu viegli sekot līdzi savam progresam. Aplikācija arī atgādina, kad jāvingro, lai treniņprocess būtu regulārs.
 • Ražots no medicīniskā silikona materiāla – pilnīgi gluds un zīdaini maigs pārvalks bez jebkādām šuvēm, atverēm un dekoriem, kas nodrošina maksimālu higiēnu un izslēdz alerģijas un kairinājuma riskus. Nav arī ieslēgšanas pogas, jo trenažieris ar telefonu savienojas automātiski, kad tiek atvērta aplikācija.
 • Ūdensdrošs korpuss un diskrēts dizains. Ērta lādēšana, ievietojot Elvie savā “mājiņā”.

Būtiski atcerēties, ka vaginālās bumbiņas var izmantot, ja ir personiski izstādāta treniņu programma sievietei iegurņa speciālista vadībā vai fizioterapeita konsultācijā. Pati uz savu galvu, liekot iekšā un nesaprotot kas jāsprindzina un jāatslābina, var pat nodarīt kaitējumu savai veselībai.
Vai vienkārši nepanākt nekādu rezultātu. Vingrinājumi jāveic pareizi un regulāri, izmantojot diafragmālu elpošanu.

Elvie savā “gultiņā”

Mana pieredze:

Elvie lietoju jau mēnesi un uzlabojumi manām problēmām ir ievērojami jeb precīzāk būtu teikt – jūtami. Protams, šos pašus vingrinājumus varētu pildīt arī bez kaut kādas īpašas uzpariktes, bet aplikācija (ne pārāk bieži vai kaitinoši) atgādina un liek pieturēties pie individuāli izstrādātās programmas. Iespējams muļķīgi, bet šāda īpaša procesam paredzēta lieta palīdz vieglāk noskaņoties šim treniņam. Ar ievietotu trenažieri ir daudz vieglāk saprast, cik spēcīgi jāsasprindzinās, kā arī uzdevumi procesu padara interesantu. Visforšākais šķiet tas, ka aplikācija sākumā novērtē tavu “stāvokli” jeb spējas un piemēro individuālu programmu, kas ļauj sacensties pašai ar sevi nevis kaut kādiem vidējiem rādītājiem – galvenais ir progress nevis atbilst kādai normai.

Kas man likās īpaši forši:

 • aplikācijas atgādinājumi, lai neaizmirstās izpildīt treniņu
 • pielāgojams izmērs ar papildus uzmavu
 • treniņu dažādība, kas ieinteresē procesā un padara to jautru
 • individuāli piemērotā treniņprogramma atkarībā no mērķiem

Kas man likās neforši:

 • Kam piekasīties īsti neatradu!
 • Varbūt vienīgi cena nav tā lētākā, bet kvalitāte maksā un jebkura sieviete, kura saskārusies ar šīm problēmām, sapratīs, ka problēmas risinājums ir šīs naudas vērts.

Bet runājot par cenu – visu jūniju Sexystyle veikalos vaginālajiem trenažieriem ir 20% atlaide. Tā ka, ja Tev aktuāla šāda lietiņa, šis ir īstais laiks tās iegādei!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: