Bloga autore

Čau, mani sauc Aiga un man patīk ganīt domas rakstiski, jo, šķiet, tieši tā man izdodas vispatiesāk sevi izpaust. Jūtīgi cenšos pasauli tvert vārdos, video un bildēs.

Šajā blogā paužu savas pārdomas, pārdzīvojumus, pieredzes un ceļojumu stāstus. Daudz rakstu par lietām un vietām, kas mani uzrunā. Tēmu lokam nav gala un malas, kategorijām nav rāmju un konkrētā nišā to neielikt. Kad dzīves centrā bija dēls, daudz rakstīju par māmiņ-bērnu tēmām. Kad parādās laiks sev – izmēģinu lietas, apmeklēju vietas un dzenos pēc jaunām, aizraujošām pieredzēm.

Aizraujos ar jogu un ceļošanu. Spēlējos ar foto un video formātiem. Kaislīgi metos iekšā dažādās radošas enerģijas izpausmēs. Tad taisu rokassprādzes, tad zīmēju hennas, tad rakstu žurnāliem… Tas “kas es esmu un ko es daru” sarakts ir garš, mūždien mainīgs un nekad nepabeigts. Esmu maza dzirkstele, kas deg par idejām un kvēli seko savām kaislībām. Un pierakstu par visu, kas notiek pa ceļam.

8 domas par “Bloga autore

 1. Sveika Aiga!
  Ļoti patika tavs raksts par bērnu nodarbībām Cēsīs. Mums ģimenē bija identiska situācija. Pēc 5 gadu dzīves ārzemēs, šovasar esam pārcēlušies uz dzīvi pie Cēsīm. Man jau sen gribās satikt citus, kas dzīvojuši ārzemēs un atgriezušies. Varbūt pat izveidot kādu grupiņu vai klubu.

  Patīk

 2. Labvakar Aiga
  Pavisam nejauši ” uzgāju ” Tavu blogu , loti uzrunāja . Saku pētīt , lasīt ..;) esmu sava pirmdzimtā bērniņa gaidībās un tāpēc cītīgi sekoju lidzi viens +viens blogam , Paulas Rozes blogam un jau ari tavam sekošu .. Paldies , ka raksti un Dailes ar stāstiem , emocijam ..
  Šobrīd esmu 35 grutniecibas nedēļa un iekseji virmo visadas emocijas nezisakams prieks ka pavisam maz atlicis un tikšanas lielais brīdis bus klat .. Tacu diezmēl ari mazliet dīvainas , nezināmas domas , emocijas .. Eh laikam jau tas normāli ka citas māmmiņas runa ..
  Katra zina uzrunāja Tavs raksts par ” sargeņģeli” 2016 ko rakstīji shape
  Žurnāla loti vēlētos izlasīt varbut var kaut kur so žurnālu iegadaties pie Tevis ?;)
  Jauku vakaru ,
  Elīna

  Patīk

  1. Sveika, Elīna!
   Super, apsveicu ar bērniņa gaidībām 🙂
   Prieks, ka lasi un uzrunā.
   Dažādas emocijas ir tikai cilvēcīgi un normāli – satraukums par gaidāmo, nezināmo noteikti ir liels, bet dažādi māmiņblogi un grupas noteikti var vairot drošības sajūtu, kā atbalsta sistēma.
   Par sargeņģeļu rakstu – man jāatrod žurnāls, varu mēģināt ieskenēt to rakstu vai pameklēt datora mapīšu krājumos, bet domāju ātrāks variants ir aizdoties uz tev tuvu bibliotēku, viņiem ir žurnālu arhīvi parasti. Bet ja tāds variants neder, lūkošu pēc sava eksemplāra, uzraksti man uz e-pastu vai Facebook, lai varu tev nosūtīt.

   Patīk

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.